Tetra® Contour
Specifications
| Family Modules/Configurations | 2.44 m |
| Voltage Offering | 24 V |
| CCT Offering | 6500 K, 3200 K |
| Mounting Options | Tetra Contour Light Guide Mounting Clip |
| Color Offering | Red, Red-Orange, Amber, Green, Blue, White, Warm White |
| Optics & Distributions | Viewing angle 115° or 330° |
| Ratings | Wet, RoHS, IP66 |
| Operating Temp | -40 a 60 °C |


