New
Daintree® WA200
Specifications
| Component Type | Room Controller |
| Brand | DAINTREE |
| Color Offering | Black |
| Product Technology | Daintree® |
| Voltage Offering | 120-347 V |
| Radio Properties | 2.4GHz, +7 dBm transmit power |
| Operating Temp | -20 to 65 °C |
| Width | 4.5 |
| Certifications | UL, FCC |
| Warranty | 5 year limited warranty |








