EWP1 Switchable Refractor Wallpacks
Specifications
| Lumen Range | 3,200 - 17,000lm |
| CCT Offering | 3000 K, 4000 K, 5000 K |
| CRI Offering | 80 CRI |
| Mounting Options | Wall |
| Wattage Range | 20 W - 120 W |
| Color Offering | Dark Bronze |
| Certifications | cULus, DLC Premium |
| Ratings | cUL, IP65, 3G |
| Warranty | 5 year limited |