Lumination® LTP
Specifications
| Family Modules/Configurations | 4in, 5in, Round |
| Voltage Offering | 120 V |
| Mounting Options | Line Voltage Track |
| Color Offering | White, Black |
| Controls & Sensors | No Dimming |
| Certifications | cULus, FCC |
| Ratings | Dry, RoHS |
| Operating Temp | 0 to 35 °C |
| Warranty | 5 year limited warranty |

