Tetra® MS
Specifications
| Voltage Offering | 24 V |
| CCT Offering | 3200 K, 4100 K, 5000 K, 6500 K, 7100 K |
| Efficacy Range | 109 - 120 LPW |
| Color Offering | White, Warm White |
| Optics & Distributions | Wide 165° beam angle |
| Certifications | cULus, CE |
| Ratings | Wet, IP66 |
| Operating Temp | -40 a 60 °C |
| Warranty | 10 year limited warranty |


